מי אני?

תשאלו כל אדם, לא משנה כמה חזקה נפשו וכמה הוא מאמין בבלתי אפשרי מה החלום הכי מטורף  שלו? וסביר להניח שתקבלו תשובה שתואמת את המציאות שלו, תשובה שהבסיס שלה נשען על היגיון בריא כלשהו . בשבילי התשובה המופרכת ביותר הייתה לצאת לטיול מסביב לעולם, על אחת כמה וכמה בגיל 24.

הי לכולם,

אני נועה זגורי, בת 24 מראשון לציון.  בחורה עם ראש מלא בחלומות, חיה את חיי לפי האמונה שמחשבה יוצרת מציאות ולמרות שזה לא תמיד הסתדר לי, זה הוא עמוד התווך בחיי.

במרץ 2018 הבן זוג המהמם שלי ואני עשינו את הבלתי יאומן ועלינו על טיסה לכיוון אחד שהתחילה את המסע של חיינו. שעות של בכי אין סופי שיביכו אותי עד שארית ימי, דרמה בלתי פוסקת תוך כדי שאני זרוקה בחופים הכי יפים בעולם ובעיקר הרבה חוסר וודאות שהלחיץ אותי נורא.

כל אלו היו רק מעט מהסרטים שהעברתי את מיכו עד לרגע שבו החזקתי את הראש ואמרתי לעצמי" מה נראה לך ?" את אשכרה עושה טיול מסביב לעולם ".

אז נשמתי עמוק וכל מה שיכולתי לחשוב עליו היה , אין מצב שאני אתן לזיכרון המוטל בספק שלי לגורם למסע הזה להעלם ממני ביום מן הימים. וכך גבירותיי ורבותיי נולד הבלוג שלי.

קולומבוס איט זה הבייבי שלי והמטרה שלו היא קודם כל להנציח את המסעות שלי שחור על גבי לבן.  המטרה השניה שלו היא להנגיש לכל מי שמעוניין את המסלולים שבחרנו, את הטיפים ואת ההמלצות הטובות שאנחנו לא מצאנו ברשת.  המטרה השלישית, האחרונה והמיוחדת היא לתת כח לאנשים לצאת אל העולם. לטייל, לגלות מקומות חדשים ולהבין שהחיים האלה הם לא יותר מסך כל החוויות שלנו.

אני החלטתי לגרום לאנשים סביבי לדבר בקול רם על החלומות שלהם ולהראות להם איך אני הופכת דימיון למציאות על בסיס יום יומי. עכשיו זאת ההזדמנות שלכם.